Zenginlik değil, finansal özgürlük
Hiç “olduğumdan daha iyi bir yerde olabilirdim” diye düşündünüz mü?
Hala geç değil. İngilizce bilmeden ya da ürününüz olmadan da yapabilirsiniz.
Amacınız bu yöntemle zengin olmak olmamalı.
"Ayda birkaç bin, en azından birkaç yüz dolar ek gelir elde etmek hayatımı olumlu değiştirir" diyorsanız okuyun: 
EN AZINDAN BU PARAGRAFI SONUNA KADAR OKUYUN!
BUGÜN YAPTIĞINIZ EN İYİ İŞ BU OLACAK, SÖZ VERİYORUM.
Merhaba, ben Ekim Kaya. Geçtiğimiz 21 yıl boyunca internetten para kazanma yöntemlerini araştırdım ve uyguladım. Merak etmeyin, sizi bunlarla sıkmayacağım, çünkü konumuz ben değilim.

SİZSİNİZ!

Hayat çok hızlı geçiyor. 30'un altındaysanız geleceğinizin belirsizliği sizi korkutuyor olabilir. Üstündeyseniz, "Hala istediğim yerde değilim" diyor, yaşıtlarınızla karşılaştırıyor olabilirsiniz.

BEN DE ÖYLEYDİM!

Eğitimimin beni istediğim yere getirmeyeceğinden emindim. Öyle de oldu. Sevmediğim işlerde çalıştım, çok az para kazandım. "Daha iyi bir hayata kavuşamayacak mıyım?" diye endişe ettim.

PEKİ ÇÖZÜM NE?

Amacınız "geçinmek, hayatta kalmak, bir adım sonrasını görmek" ise, "hayatta kalma" modundasınız demektir. Bu, zihninizin arkasında hep endişeyle yaşamak demektir. Bu moddan çıkmak gerekiyor.

İYİ DE NASIL?

Finansal özgürlüğünüzü kazanarak. Günün 8 saatini, ömrünüzün neredeyse üçte birini blok halde satarak kendinizi gerçekleştiremezsiniz. Geçinme yönteminiz farklı olmalı. Bu artık çok mümkün.

FİNANSAL ÖZGÜRLÜK NASIL KAZANILIR?

Çalıştığınızda gelen, çalışmadığınızda duran gelir kaynağına bağlı kalmayarak. Siz uyurken, yemek yerken, film izlerken size para kazandıran gelir kaynağı ile. Bunu başarırsanız tam özgür olursunuz.

BU KULAĞA İMKANSIZ GİBİ GELİYOR? 

Pasif gelir kavramına yabancıysanız evet. Son 21 yılda deneme yanılma ile öğrendiğim şey bu işte. En verimlisini buldum, hem yapıyor hem öğretiyorum. Aşağıda tüm sorularınızı cevapladım.

ÜÇ ADIMLIK FİNANSAL ÖZGÜRLÜK PLANI:

1- Aşağıdaki soru cevapları okuyun
2- Sayfanın en altındaki butona tıklayıp 2 soruya cevap verin
3- Eğitime katılıp, öğreneceklerinizi uygulayın.

NE KADAR KAZANILIR?
BİZ SİZE SORALIM: NE KADAR KAZANMAK İSTERDİNİZ?
 •  Finansal özgürlüğünü kazanmayı çok isteyen, mutlaka kazanıyor. Yöntem herkes için aynı. Aslında herkes kazanabilir.
 • Kazanabileceğiniz paranın herhangi bir sınırı yok. Kursiyerlerimizden milyonerler bile çıktı. Ne kadar istediğinize bağlı.
 •  Önemli olan bunu önceliğiniz haline getirmek, öğrenmek, çalışmak, uygulamak. Bu yüzden herkesi kabul etmiyoruz.
Bunlar en başarılı kursiyerlerimiz. Siz onlar kadar kazanamayabilirsiniz. Daha doğrusu, ne kadar kazanacağınız size bağlı. Herkese aynı eğitimi sunuyoruz ama herkes aynı çabayı göstermiyor. Ne kadar iyi öğrenip uygularsanız o kadar iyi kazanırsınız. Bu bir piyango değil, ticaret yöntemi. 
Kursiyerlerimiz, her fırsatta satış sevinçlerini bizimle paylaşıyorlar. Bir kısmını [buraya] yükledik. Onlarla yaptığımız röportajları izlemeyi de unutmayın: [Burada]
Sorularınızı yanıtlayalım:
Bu yöntem nedir?
Dünyanın en büyük internet mağazası ve dünyanın en değerli ikinci şirketi Amazon'da, yabancı üreticilerin ürettiği ürünleri satıyoruz.
Nasıl işliyor?
Ürettiğimiz yazılımı kullanarak, bir internet mağazasındaki ürünleri Amazon'da açacağınız mağazaya yükleyip, üzerine kar ekleyip satıyorsunuz.
Neden bizden alsınlar?
Yazılımımız, ürünlerin çok olduğu mağazalardan, daha az sayıda olduğu mağazalara ürün yerleştirmenizi sağlıyor. Çok kullanıcı, az ürün, satışla sonuçlanıyor.
Neden daha pahalıya alsınlar?
Amerika, Kanada gibi ülkelerde bir ailenin evine yılda 60.000, 70.000 dolar giriyor. Çoğu bizim kadar fiyata duyarlı değil, hatta bazen pahalı olanı kaliteli buluyorlar.
Ama neden daha fazla ödesinler?
Elbette herkes ödemiyor, ama Amazon'un 310 milyon kullanıcısı var. [Kaynak]
Türk kafasıyla bakarsanız 178 milyar dolarlık gelirini anlamanız da mümkün değil.
Peki ne satacağız?
Ev tekstilinden mutfak ürünlerine, bahçe araçlarından el aletlerine, geniş bir yelpazeyi mağazanıza sıfır ürün maliyetiyle ekleyebilirsiniz. Yazılım yardımcı oluyor.
Peki ne lazım?
Herhangi bir bilgisayar, kimlik, kredi kartı yeterli. Ürün yükleme yazılımını bilgisayar bilmeyenler bile kullanabilir. Hepsi kursta adım adım anlatılıyor.
Bu işin bana maliyeti ne?
Ürünler için herhangi bir sermaye gerekmiyor. Yatırım maliyeti sıfır. Amazon'a ayda 40 dolar ödüyorsunuz. Ürün satılana kadar cebinizden başka para çıkmıyor.
Ürün satıldığında ne olacak?
Satılan ürün için ucuz fiyattan siparişi verip, alıcı adresi olarak müşterinin adresini veriyorsunuz. Satıcı malı alıcıya gönderiyor. Ödemeniz 15-17 gün içinde geliyor.
Ya iade olursa?
Yüzde 5'e kadar iade normal. İade prosedürü de kursta anlatılıyor. Ürün yine size gelmiyor, siz parayı müşteriye iade ediyorsunuz, müşteri ürünü satıcıya iade ediyor.
Parayı nasıl alacağım?
Payoneer adlı ödeme sistemi sayesinde Türkiye'deki ATM'lerden ödemenizi alabiliyorsunuz. 25 dolar bonus da kazanacağınız tüm adımlar kursta anlatılıyor.
Bu iş yasal mı?
Elbette. Dünyada yüzbinlerce kişi bu işi yapıyor. Yine de kanıta ihtiyacınız varsa Amazon'un cevabı burada, milyonlarca ürünü bu şekilde satan bir satıcı burada.
Türkiye'den yapılabilir mi?
Kursiyerlerimizin %95'i Türkiye'den.
İnternet ve bilgisayarın olduğu her yerden yapabilirsiniz. 
Dil bilmeden yapılabilir mi?
Kursiyerlerimizin çoğu dil bilmiyor. Kurstaki videolar zaten bilmeyenlere yönelik ve bu yüzden faydalı. Müşteriyle yazışmak gerekirse Google Translate kullanıyorlar.
Şirket kurmak gerekli mi?
Başlangıçta hayır. Mali müşavirimizin verdiği bilgi, 12.000TL'ye kadar vergi mükellefi olmanız gerekmiyor. Ama ayda binlerce dolar kazanmaya başlarsanız kurmalısınız.
Zorluklar neler?
Ürün türü ve -şirketiniz yoksa- hesap açılışıyla ilgili dikkat etmeniz gerekenler var.
Ve müşteriyi her zaman memnun etmezseniz, Amazon mağazanızı kapatabiliyor. 
Kazanç garantisi var mı?
İstatistiki olarak, Amazon mağazasını açıp en az 1000 uygun ürün yükleyen öğrencilerin çoğu ilk bir ayda ilk satışını yapıyor, ama yine de garanti verilemez.  
Batma riski var mı?
İşe dair en büyük risk, hiç satış yapamamak. Geleneksel işlerin aksine, ürünlere bedel ödemediğiniz için, bu durumda bile sadece 40 dolar maliyetiniz olur, hepsi bu.
Kursu almam şart mı?
Aylarca zaman harcayıp, deneme yanılma ile öğrenmenin maliyeti çok daha yüksek olacaktır. Ayrıca ürün indirme yazılımı bu işi hacimli yapılabilir hale getiren şeydir.
Kurs ne zaman, ne kadar sürüyor?
70'ten fazla video var, kaydolunca sınırsız erişim kazanıyorsunuz. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerden izlersiniz. Temel bilgileri öğrenmek genelde bir iki hafta sürüyor.
Ne kadar sürede para kazanırım?
Size bağlı. Tembellik edip hiç para kazanmayan da var, mağazası açıldıktan iki saat sonra satış yapan da. Başarılı öğrencilerimiz birkaç haftada yatırımlarını çıkarıyor.
Kurs bedelini sonra ödesem?
Kursa ödediğiniz bedel, karşılığını almak isteyeceğiniz için, başarı şansınızı kat kat artıracak. Bu kadar kazanacağınızı bile ummuyorsanız zaten bu işe girmemelisiniz.
Size pay veriyor muyuz?
Hayır, bu başkalarını katacağınız ya da bize komisyon ödeyeceğiniz MLM gibi bir "sistem" değil, bedelinizin karşılığı olan eğitim ve yazılıma anında erişmekten ibaret.
Siz neden bu işi yapmıyorsunuz?
Yapıyoruz elbette. Bir eğitim şirketi olduğumuz halde ekibimizin yarısından fazlası  yapıyor. Maaşının 20 katını bu yöntemle kazanan muhasebecimiz Savaş'ı [dinleyin]
Pazar gittikçe doymuyor mu?
Amazon'un gelirleri son 20 yıldır sürekli artıyor. Talep, satıcı sayısından daha hızlı arttığı için, bırakın doymayı, satıcı konusunda bir açık var. [Kaynak burada.]
Neden bize de anlatıyorsunuz?
Bu yalnızca bizim bildiğimiz bir altın madeni değil, milyonların kullandığı bir yöntem. Ayrıca hem stoksuz eticaret, hem online eğitimi birarada yürütmek mümkün.
En fazla ne kadar kazanılır?
Başkasının başarısı ya da başarısızlığı sizin başarınızı ya da başarısızlığınızı belirlemez, ama bazı kazanç görüntüleri [burada], yapanlar ise aşağıdaki videolarda.
Siz kimsiniz?
ABD ve Türkiye'de yerleşik, 16 kişilik bir eğitim şirketiyiz. (Ekibin bir kısmı fotoda)
Kaya Online A.S. ve LLC'yi ABD ve TR'de sicil numaramızdan sorgulayabilirsiniz. 
Sorularınız için: support@kaya.online


PEKİ BİZDEN NE ALIYORSUNUZ?
EĞİTİM, YAZILIM, DESTEK...
 •  70'ten fazla video - Hepsi Türkçe, adım adım, konuyu hiç bilmeyenlere yönelik hazırlanmış, açık ve bilgilendirici
 •  Ürün indirme yazılımı: Ürünleri kolayca listeleyip mağazanıza yüklemenizi sağlayacak, her bilgisayarda çalışan yazılım
 •  Destek: Hafta içi her gün Kaya Connect platformunda sorularınızın yanıtlanması, email desteği, haftada bir canlı yayın
Eğitimden örnek görüntüler
Kayıt olduğunuzda tüm içeriğe ve ürün indirme yazılımına anında, sınırsız olarak erişiyorsunuz. İster hemen işe koyulun, ister daha sonra başlayın.
Fiyat artmadan almak sizin için kazançlı çıkmak anlamına geliyor.
Kursta neler var?
Satış öncesi işlemler
Amazon hesabınızı nasıl açarsınız? Ödemeyi Türkiye ya da dünyanın herhangi bir yerindeki ATM'lerden almanız için gereken adımlar nelerdir?

Ürün indirme yazılımının kullanımı
Stoksuz eticareti ölçekli olarak yapmaya olanak sağlayan yazılımımızı nasıl kurar ve kullanırsınız? Konuya en uzak kullanıcıya bile hitap eden videolar.

Dikkat edilecek noktalar
Amazon satış hesabınızın sağlığı için nelere dikkat etmelisiniz? Hesap açıldıktan hemen sonra yapmanız gerekenler nedir? Amazon'la iletişim.
Ürün seçimi
Hangi ürün kategorileri istatistiksel olarak daha çok satılıyor? Hangileri riskli, uzak durulmalı? Satışların katlandığı özel tatil günlerine özel ürün önerileri.

Ayarlar ve ürün yükleme
Kargo ayarları, satış hesabı ayarları ürün yükleme süreci, yetki belgeli ürünlerin bulunup satılması, satışı neredeyse garantilemenin sırrı
  
Para kazanma ve büyüme
Siparişleri teslim etme, karlılık artırıcı yöntemler, hukuk-vergi soruları, girişimcilik ve motivasyon videoları, finansal destek servisi.
PEKİ YA DESTEK?
YALNIZ DEĞİLSİNİZ!
 •  6 kişilik destek ekibi, support@kaya.online adresine gönderdiğiniz emailleri cevaplıyor.
 • Kaya Connect adlı platformda kursiyerler arası yardımlaşma ve gün içinde yaşadığınız sorunlara çözüm önerileri
 •  Her hafta 1 saatlik canlı soru-cevap yayınları ve eski yayınların hepsine erişim olanağı!
1- Soru cevap yayınları 
Haftada bir, bir saate yaklaşan canlı yayınlarda sorularınızı yanıtlıyoruz. Üstelik artık yayına ekibimizin büyük bir kısmı katılıyor, her soruya cevap verebilmek için.
2- Her gün sorularınızın cevaplandığı platform
İki vardiya halinde, yazılı sorularınızın yanıtlandığı Kaya Connect adlı bir platformumuz var. İster binlercesi arasında arama yapın, ister yeni soru sorun. 
3- Günde yüzlerce soru cevaplayan destek ekibi
Aşağıdaki ekran, destek sistemimizden. Binlerce emaili tek tek cevaplıyoruz.
Full time destek personelimizin işi, takıldığınız yerde size yardımcı olmak.
BAŞKASI YAPAR, BEN YAPAMAM
KENDİNİZE GÜVENMİYOR MUSUNUZ? BU KİŞİLER DE ÖYLEYDİ:
 •  İlkokulu bitirmemiş kursiyerimiz de var, doktor da. Muşlu da var, Amerika'da yaşayan da.
 • Kadın, erkek, genç, yaşlı, fark etmiyor. Aşağıdaki videolarda görebilirsiniz.
 •  Önemli olan başlamak. Gerisi geliyor. Başlayana kadar her şey zor gelir. İşten zevk aldığınızda her şey değişiyor.
1- Kadın öğrencilerimizin başarısı
Bu işin kadını-erkeği yok. Eğitim ve yazılım, stoksuz eticareti herkesin yapabilmesi için var.
2- İlkokul okumamış, 13 yaşında Muş'tan gelmiş.
İngilizce bilmemek sorun olur mu diyenlere kursiyerimiz Ayhan Bey cevap veriyor
3- 19 ila 60 yaş arası kursiyerlerimiz başarı elde etti
19 yasındaki Efe, ailesinin KPSS'ye gir ısrarlarına rağmen bugün internetten yüzbinlerce dolar kazanıyor. Hikayesi pek çok gence ilham verecek nitelikte.
NE KAYBEDİYORSUNUZ?
KAZANÇ-KAYIP KONUSUNA DOĞRU BAKMANIN YOLU
 •  Diyelim ki bu işi öğrenip başarılı olmaya başladınız. Önce haftada bir, sonra haftada iki, sonra günde bir satış geldi.
 • Bu sürecin sonunda ayda düzenli olarak ortalama 500 dolar kazanmaya başladınız diyelim. Çok değil. Sadece 500 dolar.
 • Bu durumda geçen sene başlasaydınız şimdi 6000 dolarınız vardı. Başlamadığınız için 6000 dolar zarardasınız.
 •   TL cinsinden geliriniz ne kadar? Her 1000 TL'lık gelir için 100 dolarlık üründen %25 karla 8 tane satmanız yeterli.
 •  Geliriniz 2000 TL ise ayda 16 ürün. 4000 TL ise ayda 32 ürün. 8000 TL ise ayda 64 ürün. Bunu bir günde yapanlar var!
Her ay 10 kişiyi başvuruyla seçiyoruz.
Kursiyerlerimizin başarısı, bizim başarımız demek. O yüzden, para ödeyen herkesi değil, yalnızca büyüme zihniyetindeki insanları programa kabul ediyoruz. Başvuruları değerlendirip, her ay 10 kişinin eğitime ve yazılıma yatırım yapabilmesini sağlıyoruz. Haftada iki kez değerlendirme tamamlanıyor ve o haftanın kaydı gerçekleşiyor. Kaydolunca bizden ANINDA bir email alacaksınız!
Aşağıdaki kırmızı butona tıklayın!
Hemen tıklayın!
Web sitemizin istatistiklerine göre, sayfayı buraya kadar okuyanların oranı yalnızca %20. Tebrikler, siz de onların içindesiniz. Yarını düşünmeden anı yaşayanların değil, geleceği için en azından zihninde planlar yapanlardansınız. Ama elbette sadece hayal etmek yetmez, adım atmak gerekir. O yüzden, bizce bu güzel kadının gösterdiği butona tıklayın ve gerisini de öğrenin, çünkü siz gerçekten azınlıktasınız.
Her hakkı saklıdır © | Kaya Online LLC ® |
Uyarı: Eticaret eğitimidir. Kazanç görüntüleri tıpık değildir. Daha çok, daha az kazanabilir, ya da hiç kazanamayabilirsiniz. Çaba ve zaman gerektirir.